Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Cukura Kubi

Two spoons of sugar

Cukura Kubi Tējas vai kafijas dzeršana nav tikai slāpju remdēšana. Tā ir izdabāšanas un dalīšanās ceremonija. Cukura pievienošana kafijai vai tējai varētu būt tikpat vienkārša, kā jūs atceraties romiešu ciparus! Neatkarīgi no tā, vai jums ir nepieciešama viena karote cukura vai divas vai trīs, jums vienkārši jāizvēlas viens no trim cipariem, kas izgatavoti no cukura, un ielieciet to karstajā / aukstajā dzērienā. Viena darbība un jūsu mērķis ir atrisināts. Nav karotes un nav mērījumu, tas kļūst tik vienkārši.

Projekta nosaukums : Two spoons of sugar, Dizaineru vārds : Stav Axenfeld, Klienta vārds : .

Two spoons of sugar Cukura Kubi

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.