Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Uzturēšanās

Cheung's Residence

Uzturēšanās Rezidence ir veidota, ņemot vērā vienkāršību, atvērtību un dabisko apgaismojumu. Ēkas pēdas atspoguļo esošās vietas ierobežojumus, un formālajai izpausmei ir jābūt tīrai un vienkāršai. Ātrijs un balkons atrodas ēkas ziemeļu pusē, apgaismojot ieeju un ēdamistabas zonu. Bīdāmie logi tiek nodrošināti ēkas dienvidu galā, kur viesistabai un virtuvei ir maksimāli jāizmanto dabiskais apgaismojums un jānodrošina telpiskā elastība. Jumta logi tiek ierosināti visā ēkā, lai vēl vairāk nostiprinātu dizaina idejas.

Projekta nosaukums : Cheung's Residence, Dizaineru vārds : Yu-Ngok Lo, Klienta vārds : YNL Design.

Cheung's Residence Uzturēšanās

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.