Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pulksteņa Lietojumprogramma

Dominus plus

Pulksteņa Lietojumprogramma Dominus plus izsaka laiku oriģinālā veidā. Tāpat kā punkti uz domino gabaliem, tiek attēlotas trīs punktu grupas: stundas, desmiti minūšu un minūte. Dienas laiku var nolasīt no punktu krāsas: AM zaļš; dzeltens priekš PM. Pieteikumā ir taimeris, modinātājs un zvani. Visas funkcijas ir pārvietojamas, pieskaroties diskrētiem stūra punktiem. Tam bija oriģināls un māksliniecisks noformējums, kas atspoguļo faktisko 21. gadsimta laika seju. Tas ir veidots skaistā simbiozē ar Apple portatīvo ierīču futrāļiem. Tam ir vienkāršs interfeiss, kurā ir tikai daži nepieciešamie vārdi, lai to darbinātu.

Projekta nosaukums : Dominus plus, Dizaineru vārds : Albert Salamon, Klienta vārds : .

Dominus plus Pulksteņa Lietojumprogramma

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.