Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kreklu Iepakojums

EcoPack

Kreklu Iepakojums Šis kreklu iepakojums izceļas no parastā iepakojuma, neizmantojot nekādu plastmasu. Izmantojot esošo atkritumu plūsmu un ražošanas procesu, šo produktu ir ne tikai ļoti vienkārši izgatavot, bet arī ļoti vienkārši utilizēt, jo primāro materiālu kompostē līdz neko. Izstrādājumu vispirms var nospiest un pēc tam identificēt ar uzņēmuma zīmolu, izmantojot griešanu un iespiešanu, lai izveidotu unikālu strukturālu produktu, kas izskatās un jūtas ļoti atšķirīgs un interesants. Estētika un lietotāja interfeiss tika ievēroti tikpat augstu kā produkta ilgtspēja.

Projekta nosaukums : EcoPack, Dizaineru vārds : Liam Alexander Ward, Klienta vārds : Quantum Clothing.

EcoPack Kreklu Iepakojums

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.