Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Tējkanna

Unpredictable

Tējkanna Nākotnē arvien lielāka loma produktu dizainā būs lietotāja pieredzei. Tā kā katram patērētājam ir sava unikālā īpašība, izstrādājot humānizētus produktus, ir jāņem vērā patērētāja sajūta par visiem aspektiem. Šī dizaina ideja ir mudināt lietotājus veidot savu tējkannu atbilstoši savai izjūtai un iztēlei. Izjaucot un saliekot dažādus elastīgus komponentus, lietotāji var mainīt tējkannas izskatu un izmantot metodes, kas ikdienas dzīvē sagādā daudz prieka.

Projekta nosaukums : Unpredictable, Dizaineru vārds : zhizhong, Klienta vārds : .

Unpredictable Tējkanna

Šis labais dizains ir dizaina balvas ieguvējs iepakojuma dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus iepakojuma dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.