Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ceļojumu Izstāde

Boom

Ceļojumu Izstāde Šis ir moderna modes zīmola izstādes Ķīnā izstādes dizaina projekts. Šīs izrādes tēma izceļ jauniešu iespējas stilizēt savu tēlu un simbolizē sprādzienbīstamo troksni, ko šī izrāde izraisīja sabiedrībā. Zigzaga forma tika izmantota kā galvenais vizuālais elements, taču ar dažādu konfigurāciju, ja to pielietoja kabīnēs dažādās pilsētās. Izstāžu kabīņu struktūra bija “detaļu komplekts”, kas tika izgatavots rūpnīcā un uzstādīts uz vietas. Dažas detaļas var atkārtoti izmantot vai pārveidot, lai izveidotu jaunu kabīnes dizainu nākamajai izstādes pieturvietai.

Projekta nosaukums : Boom, Dizaineru vārds : Lam Wai Ming, Klienta vārds : PMTD Ltd..

Boom Ceļojumu Izstāde

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.