Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Birojs

White Paper

Birojs Audekliem līdzīgais interjers materializē vietu dizaineru radošajam ieguldījumam un rada iespējas neskaitāmai dizaina procesa izstādei. Katra projekta gaitā sienas un dēļi tiek pārklāti ar pētījumiem, dizaina skicēm un prezentācijām, reģistrējot katra dizaina attīstību un kļūstot par dizainera dienasgrāmatu. Baltas grīdas un misiņa durvis, kuras unikāli un drosmīgi tiek izmantotas robustai ikdienas lietošanai, vāc darbinieku un klientu pēdas un pirkstu nospiedumus, liecinot par uzņēmuma izaugsmi.

Projekta nosaukums : White Paper, Dizaineru vārds : Lam Wai Ming, Klienta vārds : Design Systems Ltd..

White Paper Birojs

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.