Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Darbvieta

Dava

Darbvieta Dava ir izstrādāta atvērto kosmosa birojiem, skolām un universitātēm, kur svarīgas ir klusas un koncentrētas darba fāzes. Moduļi samazina akustiskos un redzes traucējumus. Trīsstūrveida formas dēļ mēbeles ir efektīvas telpā un ļauj izmantot dažādas izvietojuma iespējas. Dava materiāli ir WPC un vilnas filcs, kas abi ir bioloģiski noārdāmi. Spraudņu sistēma piestiprina abas sienas pie galda un uzsver ražošanas un apstrādes vienkāršību.

Projekta nosaukums : Dava, Dizaineru vārds : Michael Strantz, Klienta vārds : .

Dava Darbvieta

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.