Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Apkārtējā Gaisma

25 Nano

Apkārtējā Gaisma 25 Nano ir māksliniecisks gaismas instruments, kas attēlo īslaicīgumu un pastāvīgumu, dzimšanu un nāvi. Sadarbībā ar Spring Pool Glass Industrial CO., LTD, kura redzējums ir sistemātiskas stikla otrreizējās pārstrādes cilpas veidošana ilgtspējīgai nākotnei, 25 Nano idejas iemiesošanai izvēlējās salīdzinoši trauslo burbuli kā barotni pretstatā cietajam stiklam. Instrumentā burbulis mirdz cauri burbuļa dzīves cikliem, projicējot vidē varavīksnei līdzīgu krāsu un ēnas, radot sapņainu atmosfēru ap lietotāju.

Projekta nosaukums : 25 Nano, Dizaineru vārds : Ray Teng Pai, Klienta vārds : Tainan University of Technology/ Product Design Department.

25 Nano Apkārtējā Gaisma

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.