Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Interjera Dizains

Arthurs

Interjera Dizains Mūsdienu Ziemeļamerikas grils, kokteiļu atpūtas telpa un jumta terase, kas atrodas Toronto centrā, svinot izsmalcinātu klasisko ēdienkarti un padevīgus dzērienus ar parakstu. Artūra restorānā ir trīs atšķirīgas izklaides telpas (ēdamistabas zona, bārs un jumta iekšējais pagalms), kas vienlaikus jūtas gan intīmas, gan plašas. Griesti ir unikāli ar to, ka to konstrukcijā ir daudzpusīgi koka paneļi ar koka finieri, kas veidoti, lai uzlabotu telpas astoņstūra formu un atdarinātu griestu kristāla izskatu, kas karājas virs.

Projekta nosaukums : Arthurs, Dizaineru vārds : Unique Store Fixtures, Klienta vārds : Unique Store Fixtures.

Arthurs Interjera Dizains

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.