Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Pusdienu Galds

Augusta

Pusdienu Galds Augusta atkārtoti interpretē klasisko pusdienu galdu. Pārstāvot mūsu paaudzes, šķiet, ka dizains aug no neredzamas saknes. Galda kājas ir vērstas uz šo kopējo kodolu, sniedzoties līdz, lai turētu grāmatām atbilstošo galda virsmu. Eiropas masīvkoka koks tika izvēlēts, ņemot vērā tā gudrības un izaugsmes nozīmi. Koks, kuru mēbeļu ražotāji parasti izmet, tiek izmantots, lai ar to saistītos uzdevumus varētu atrisināt. Mezgli, plaisas, vējš satricina un unikālie virpuļi stāsta par koka dzīvi. Koka unikalitāte ļauj šim stāstam dzīvot ģimenes mantojuma mēbeļu gabalā.

Projekta nosaukums : Augusta , Dizaineru vārds : Miles J Rice, Klienta vārds : Rice & Rice Fine Furniture.

Augusta  Pusdienu Galds

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.