Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Galvenais Birojs

Nippo Junction

Galvenais Birojs Nippo galvenais birojs ir izveidots uz daudzslāņu pilsētas infrastruktūras, automaģistrāles un parka krustojuma. Nippo ir vadošais ceļu būves uzņēmums. Viņi definē Miči, kas japāņu valodā nozīmē "iela", kā viņu dizaina koncepcijas pamatu kā "to, kas savieno dažādas sastāvdaļas". Miči savieno ēku ar pilsētvides kontekstu, kā arī savstarpēji savieno atsevišķas darba telpas. Miči tika uzlaboti, lai veidotu radošus sakarus un izveidotu Junction Place unikālu darba vietu, kas iespējama tikai šeit, Nippo.

Privātmāja

Bbq Area

Privātmāja BBQ zonas projekts ir telpa, kas ļauj gatavot ēdienu ārpus telpām un apvienot ģimeni. Čīlē grilētavas zona parasti atrodas tālu no mājas, tomēr šajā projektā tā ir mājas daļa, kas to apvieno ar dārzu, izmantojot lielus, spīdošus, saliekamus logus, kas ļauj mājā ieplūst dārza telpas burvībai. Četras telpas, daba, baseins, ēdināšana un ēdiena gatavošana ir apvienotas unikālā dizainā.

Fasāžu Arhitektūras Dizains

Cecilip

Fasāžu Arhitektūras Dizains Cecilip aploksnes dizains ir saskaņots ar horizontālo elementu superpozīciju, kas ļauj sasniegt organisko formu, kas atšķir ēkas tilpumu. Katru moduli veido līniju sekcijas, kas ierakstītas izveidojamā izliekuma rādiusā. Gabalos tika izmantoti taisnstūra profili no sudraba anodēta alumīnija 10 cm platumā un 2 mm biezumā un tika novietoti uz kompozītmateriāla alumīnija paneļa. Pēc moduļa montāžas priekšējā daļa tika pārklāta ar 22. izmēra nerūsējošo tēraudu.

Veikals

Ilumel

Veikals Pēc gandrīz četru gadu desmitu vēstures veikals Ilumel ir viens no lielākajiem un prestižākajiem Dominikānas Republikas uzņēmumiem mēbeļu, apgaismes un rotājumu tirgū. Jaunākā iejaukšanās ir atbilde uz nepieciešamību paplašināt izstāžu laukumus un definēt tīrāku un artikulētāku ceļu, kas ļauj novērtēt pieejamo kolekciju dažādību.

Viesnīcu Atjaunošana

Renovated Fisherman's House

Viesnīcu Atjaunošana Viesnīca SIXX atrodas Houhai ciematā Haitangas līcī Sanjā. Ķīnas dienvidu jūra atrodas 10 metru attālumā viesnīcas priekšā, un Houhai ir plaši pazīstama kā sērfotāju paradīze Ķīnā. Arhitekts pārveidoja sākotnējo trīs stāvu ēku, kas gadiem ilgi kalpoja vietējai zvejnieku ģimenei, par sērfošanas tēmu kūrorta viesnīcu, pastiprinot veco struktūru un atjaunojot telpas iekšpusē.