Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Peldošais Spa

Hungarosauna

Peldošais Spa Svarīgs ieguldījuma aspekts ir plānošana, ilgtspējība un paplašināmība. Pielāgošanās neparedzētām ekonomiskām situācijām. Tas pats attiecas uz ainavu arhitektūru un arhitektūras elementiem. Ārstnieciskā ūdens tvaika kamera, dzeramais spa ūdens un peldbaseins, kas peld uz ezera virsmas, nodrošina jaunu pirts kvalitāti, kas var būt tikai šeit, Hungarosaunā. Ēkai ir šķērsslāņains tilts ar koka stabu rāmi. Viendabīgā veidā koka veida statuju no iekšpuses un ārpuses pārklāj ar koka virsmām kā koka stumbrs.

Ģimenes Parks

Hangzhou Neobio

Ģimenes Parks Balstoties uz iepirkšanās centra sākotnējo izkārtojumu, Hangzhou Neobio ģimenes parks tika sadalīts četrās galvenajās funkcionālajās zonās, katrā no tām bija vairākas papildtelpas. Šādā sadalījumā tika ņemtas vērā bērnu vecuma grupas, intereses un bērnu izturēšanās, vienlaikus apvienojot izklaides, izglītības un atpūtas funkcijas vecāku un bērnu aktivitāšu laikā. Saprātīga aprite telpā padara to par visaptverošu ģimenes parku, kas apvieno izklaides un izglītības aktivitātes.

Peldēšanas Klubs

Loong

Peldēšanas Klubs Uz pakalpojumiem orientēta biznesa apvienošana ar jaunām uzņēmējdarbības formām ir tendence. Dizainers eksperimentāli integrē projekta palīgfunkcijas ar pamatdarbību, atkārtoti optimizē vecāku un bērnu sporta apmācības galvenās funkcijas un iebūvē projektu visaptverošā telpā peldēšanai un sporta izglītībai, integrējot izklaidi un brīvo laiku.

Bērnu Klubs

Meland

Bērnu Klubs Viss projekts ir noslēdzis tematisko vecāku un bērnu iekštelpu rotaļu laukuma izcilo izpausmi, parādot augstu pilnīgumu un konsekvenci straumējuma un telpas stāstījumā. Smalks līnijas dizains savieno dažādas funkcionālās zonas un realizē apmeklētāju plūsmas racionalitāti. Telpas stāstījums savukārt savieno dažādas telpas caur visu sižetu un liek patērētājiem izjust brīnišķīgu vecāku un bērnu mijiedarbības ceļojumu.

Dzīvoklis

Home in Picture

Dzīvoklis Projekts ir dzīvojamā platība, kas izveidota četru cilvēku ģimenei ar diviem bērniem. Sapņu zemes atmosfēru, ko rada mājas dizains, rada ne tikai bērniem izveidotā pasaku pasaule, bet arī futūristiskā izjūta un garīgais šoks, ko rada izaicinājums uz tradicionālajām mājas iekārtojumiem. Neuzņemoties par stingrām metodēm un modeļiem, dizaineris sadalīja tradicionālo loģiku un iepazīstināja ar jaunu dzīvesveida interpretāciju.

Dzīvojamo Ēku Interjera Dizains

Inside Out

Dzīvojamo Ēku Interjera Dizains Arhitektūras dizainera pirmais neatkarīgais solo interjera projekts, izvēloties Japānas un Ziemeļvalstu piedāvāto mēbeļu sajaukumu, lai radītu mājīgu un patīkamu atmosfēru. Koks un audums tiek plaši izmantoti visā dzīvoklī ar minimālu gaismas stiprinājumu. Jēdziens "Inside Out" koka kaste, kas atklāta ar savienoto koka ieeju un koridoru, kamēr tā ir atvērta viesistabai kā "iekšpuse"; grāmatu un mākslas displeju demonstrēšana ar telpām kā "ārpuses"; telpu kabatas, kas pilda dzīves funkcijas.