Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Biroju Ēka

The PolyCuboid

Biroju Ēka PolyCuboid ir jaunā TIA galvenā uzņēmuma galvenā ēka, kas sniedz apdrošināšanas pakalpojumus. Pirmo stāvu veidoja vietas robežas un 700 mm diametra ūdensvads, kas šķērso teritoriju pazemes, ierobežojot pamatu telpu. Metāliskā struktūra izšķīst daudzveidīgajos kompozīcijas blokos. Pīlāri un sijas izgaist no kosmosa sintakse, projicējot priekšstatu par priekšmetu, vienlaikus novēršot arī ēkas iespaidu. Tilpuma dizains ir iedvesmots no TIA logotipa, pārvēršot pašu ēku par ikonu, kas attēlo uzņēmumu.

Skola

Kawaii : Cute

Skola Ieskauj kaimiņu meiteņu vidusskolas, šī Toshinas satelītu sagatavošanas skola izmanto savu stratēģisko atrašanās vietu uz aizņemtas iepirkšanās ielas, lai parādītu unikālu izglītības dizainu. Atbilstīgi ērtām studijām un mierīgai atmosfērai, kas paredzēta izklaidēm, dizains veicina tā lietotāju sievišķību un piedāvā alternatīvu materializāciju abstraktajam “Kawaii” jēdzienam, ko lielākoties izmanto Skolnieces. Šīs skolas saišķu un nodarbību telpas ir astoņstūra formas ar divslīpju jumta māju, kā parādīts bērnu bilžu grāmatā.

Uroloģijas Klīnika

The Panelarium

Uroloģijas Klīnika Panelarārijs ir jaunā klīnikas telpa Dr. Matsubara, kas ir viens no nedaudzajiem ķirurgiem, kas sertificēti da Vinci robotizēto operāciju sistēmu vadīšanai. Dizains ir iedvesmots no digitālās pasaules. Binārās sistēmas komponenti 0 un 1 tika interpolēti baltajā telpā un ietverti paneļos, kas iziet no sienām un griestiem. Arī grīda ievēro to pašu dizaina aspektu. Lai arī paneļi pēc nejaušības principa ir funkcionāli, tie kļūst par izkārtnēm, soliņiem, stendiem, grāmatu plauktiem un pat durvju rokturiem, un pats galvenais - acu aizsegi, kas nodrošina minimālu privātumu pacientiem.

Udon Restorāns Un Veikals

Inami Koro

Udon Restorāns Un Veikals Kā arhitektūra var attēlot kulinārijas jēdzienu? Koka mala ir mēģinājums atbildēt uz šo jautājumu. Inami Koro no jauna izgudro tradicionālo japāņu Udon ēdienu, saglabājot kopīgās gatavošanas metodes. Jaunā ēka atspoguļo viņu pieeju, pārskatot tradicionālās japāņu koka konstrukcijas. Tika vienkāršotas visas kontūras līnijas, kas pauž ēkas formu. Tajā ietilpst stikla rāmis, kas paslēpts plānās koka balstās, jumta un griestu slīpums ir pagriezts, un vertikālo sienu malas ir izteiktas ar vienu līniju.

Aptieka

The Cutting Edge

Aptieka Griešanas mala ir izsniegšanas aptieka, kas saistīta ar kaimiņu Daiichi vispārējo slimnīcu Himeji pilsētā, Japānā. Šāda veida aptiekās klientam nav tiešas piekļuves produktiem kā mazumtirdzniecības gadījumā; drīzāk viņa zāles pagalmā sagatavos farmaceits pēc ārsta receptes uzrādīšanas. Šī jaunā ēka tika izstrādāta, lai veicinātu slimnīcas tēlu, ieviešot augsto tehnoloģiju asu attēlu saskaņā ar modernu medicīnas tehnoloģiju. Tā rezultāts ir balta minimālistiska, bet pilnībā funkcionāla telpa.

Ķīniešu Restorāns

Pekin Kaku

Ķīniešu Restorāns Pekin-kaku restorāna jaunā renovācija piedāvā stilistisku interpretāciju par to, kas varētu būt Pekinas stila restorāns, noraidot tradicionālo bagātīgi rotāto dizainu par labu vienkāršākai arhitektonikai. Uz griestiem attēlots sarkanais aurors, kas izveidots, izmantojot 80 metrus garus stīgu aizkarus, bet sienas apstrādātas ar tradicionālajiem tumšajiem Šanhajas ķieģeļiem. Kultūras elementi no tūkstošgadu Ķīnas mantojuma, ieskaitot terakotas karotājus, sarkanos zaķus un ķīniešu keramiku, tika izcelti minimālistiskā izstādē, nodrošinot kontrastējošu pieeju dekoratīvajiem elementiem.