Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Velosipēdu Ķivere

Voronoi

Velosipēdu Ķivere Ķiveri iedvesmojusi 3D Voronoi struktūra, kas ir plaši izplatīta dabā. Ar parametriskās tehnikas un bionikas kombināciju velosipēda ķiverei ir uzlabota ārējā mehāniskā sistēma. Tas atšķiras no tradicionālās pārslu aizsardzības struktūras savā nepārspīlētajā bioniskajā 3D mehāniskajā sistēmā. Kad to ietekmē ārējs spēks, šī struktūra parāda labāku stabilitāti. Pie viegluma un drošības līdzsvara ķiveres mērķis ir nodrošināt cilvēkiem ērtāku, modernāku un drošāku personālo aizsardzību.

Projekta nosaukums : Voronoi, Dizaineru vārds : Yuefeng ZHOU, Klienta vārds : Yuefeng ZHOU,Zhecheng XU,Haiwei WANG.

Voronoi Velosipēdu Ķivere

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.