Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dzīvojamā Māja

Abstract House

Dzīvojamā Māja Rezidence izmanto modernu estētiku, saglabājot centrālo pagalmu, kas atsaucas uz tradicionālo Kuveitas praksi māju celtniecībā. Šeit dzīvesvietai ir atļauts bez sadursmēm atzīt gan pagātni, gan tagadni. Ūdens īpašība pie galveno durvju pakāpieniem plūst uz āru, stikls no grīdas līdz griestiem palīdz telpas padarīt atvērtākas, ļaujot lietotājiem bez piepūles iet uz āru un iekšpusi, pagātni un tagadni.

Restorāns

Chuans Kitchen II

Restorāns Čuanas virtuve II, kurā kā videi tiek ņemti gan Sičuanas Dzjiņdingas melnie fajansi, gan arī metro celtniecībā izmantotie augsnes materiāli, ir eksperimentāls restorāns, kas veidots uz tradicionālās tautas mākslas mūsdienu eksperimenta pamata. Izlaužot materiālu robežu un izpētot tradicionālās tautas mākslas moderno formu, Infinity Mind ieguva starplikas, kas tika izmestas pēc Yingjing melnā fajansa apdedzināšanas procesa, un izmantoja tās kā galveno rotājuma elementu Chuan's Kitchen II.

Kafejnīca

Hunters Roots

Kafejnīca Atbildot uz īsas, modernas, tīras estētikas īpatnībām, tika izveidots interjers, kuru iedvesmoja koka augļu kastes, kuras tika izmantotas abstraktā formā. Kastes aizpilda telpas, radot ieskaujošu, gandrīz alu līdzīgu skulpturālu formu, tomēr tādu, kas ir izgatavota no vienkāršām un taisnām ģeometriskām formām. Rezultāts ir tīra un kontrolēta telpiskā pieredze. Gudrs dizains arī palielina ierobežoto vietu, pārvēršot praktisko aprīkojumu dekoratīvos elementos. Gaismas, skapīši un plaukti veicina dizaina koncepciju un skulpturālu vizuālo izskatu.

Servisa Birojs

Miyajima Insurance

Servisa Birojs Projekta ideja ir "savienot biroju ar pilsētu", izmantojot vides priekšrocības. Vietne atrodas vietā, kur tiek veikts pilsētas pārskats. Lai to sasniegtu, tiek pieņemta tuneļa formas telpa, kas iet caur ieejas vārtiem līdz biroja telpas beigām. Griestu koka līnija un melnā sprauga, kurā ir uzstādītas gaismas un gaisa kondicionēšanas ierīces, uzsver virzienu uz pilsētu.

Mīkstie Akustiskie Paneļi

University of Melbourne - Arts West

Mīkstie Akustiskie Paneļi Mūsu uzdevums bija piegādāt un uzstādīt daudzus auduma iesaiņotus akustiskos paneļus ar dažādu izmēru, leņķi un formu. Sākotnējie prototipi mainīja gan dizainu, gan fiziskos līdzekļus šo paneļu uzstādīšanai un balstīšanai no kāpņu sienām, griestiem un apakšpuses. Tieši šajā brīdī mēs sapratām, ka pašreizējās patentētās griestu paneļu piekaramās sistēmas nav piemērotas mūsu vajadzībām, un mēs izstrādājām paši.

Restorāns

Yuyuyu

Restorāns Mūsdienu Ķīnā tirgū ir diezgan daudz šo jaukto mūsdienu dizainu, parasti to pamatā ir tradicionālie dizaini, bet ar moderniem materiāliem vai ar jaunām izpausmēm. Yuyuyu ir ķīniešu restorāns, dizaineri ir izveidojuši jaunu veidu, kā izteikt austrumu dizainu, jaunu instalāciju, kas sastāv no līnijām un punktiem, kas ir izvirzīti no durvīm līdz restorāna iekšpusei. Mainoties laikiem, mainās arī cilvēku estētiskais vērtējums. Mūsdienu austrumu dizainam jauninājumi ir ļoti nepieciešami.