Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Dzīvojamās Mājas Interjera Dizains

Urban Twilight

Dzīvojamās Mājas Interjera Dizains Šī telpa ir pilna ar dizainu, izmantojot projektā izmantotos materiālus un detaļas. Šī dzīvokļa plāns ir plāna Z forma, kas raksturo telpu, bet ir arī izaicinājums, lai īrniekiem radītu plašu un dāsnu telpisko sajūtu. Projektētājs nenodrošināja sienas, lai samazinātu atklātās telpas nepārtrauktību. Veicot šo darbību, interjers saņem dabisko saules gaismu, kas apgaismo telpu atmosfēras veidošanai un padara telpu ērtu un plašu. Meistarība arī detalizē telpu ar smalkiem pieskārieniem. Metāla un dabas materiāli veido dizaina kompozīciju.

Jāšanas Paviljons

Oat Wreath

Jāšanas Paviljons Jāšanas paviljons ir daļa no jaunizveidotā jāšanas sporta centra. Objekts atrodas uz kultūras mantojuma un ir aizsargāts ar izstādes vēsturiskā ansambļa kultūras teritoriju. Galvenā arhitektūras koncepcija ir masīvu kapitāla sienu izslēgšana par labu caurspīdīgiem koka mežģīņu elementiem. Fasādes rotājuma galvenais motīvs ir stilizēts ritmisks raksts kviešu ausu vai auzu formā. Plānas metāla kolonnas gandrīz nemanāmi atbalsta līmētā koka jumta gaismas starus, kas pacēlās, to pabeidzot zirga galvas stilizēta silueta formā.

Privātmāja

The Cube

Privātmāja Projektētāja galvenie izaicinājumi bija radīt kvalitatīvu dzīves pieredzi un no jauna definēt dzīvojamo ēku Kuveitā, saglabājot arābu kultūras diktētās klimata un privātuma vajadzības. Kubu māja ir četrstāvu betona / tērauda konstrukciju ēka, kuras pamatā ir saskaitīšana un atņemšana kubā, radot dinamisku pieredzi starp iekšējām un ārējām telpām, lai visu gadu baudītu dabisko apgaismojumu un ainavas skatu.

Lauku Māja

House On Pipes

Lauku Māja Pakāpeniski izliekts plānas tērauda cauruļu režģis samazina ēkas pēdas nospiedumu, vienlaikus nodrošinot stingrību un stabilitāti, lai paceltu dzīvojamo platību virs tā. Ievērojot minimālisma ikonu pieeju, šī lauku māja ir projektēta esošo koku ietvaros, lai samazinātu iekšējo siltuma ieguvumu. To vēl sekmēja tīša mušu bloku sakārtošana uz fasādes, radot tukšumu un ēnu, kas dabiski atdzesē ēku. Mājas pacelšana arī nodrošināja, lai ainava nebūtu nepārtraukta un skati būtu neierobežoti.

Māja

Basalt

Māja Veidots komfortam, kā arī ir elegants. Šis dizains ir patiesi pievilcīgs un ievērojams gan no iekšpuses, gan no ārpuses. Funkcijās ietilpst ozola koksne, logi, kas izgatavoti, lai ienestu daudz saules gaismas, un tas ir nomierinošs acīm. Tas ir apburošs ar savu skaistumu un tehniku. Kad esat šajā mājā, jūs nevarat pamanīt mieru un oāzes sajūtu, kas jūs pārņem. Koku un apkārtējās vēsmas ar saules stariem padara šo māju par unikālu dzīvesvietu prom no rosīgās pilsētas dzīves. Bazalta māja ir uzcelta, lai iepriecinātu un uzņemtu dažādus cilvēkus.

Pagalma Un Dārza Dizains

Shimao Loong Palace

Pagalma Un Dārza Dizains Izmantojot dabisko un tekošo valodu, saprātīgu ainavas organizāciju, pagalmi ir savienoti viens ar otru vairākās dimensijās, savstarpēji caurlaidīgi un vienmērīgi pārveidoti. Prasmīgi izmantojot vertikālo stratēģiju, 4 metru augstuma atšķirība tiks mainīta uz projekta akcentu un iezīmi, izveidojot daudzlīmeņu, māksliniecisku, dzīvu, dabisku pagalma ainavu.