Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kumode

Labyrinth

Kumode ArteNemus veidotais labirints ir kumode, kuras arhitektonisko izskatu uzsver tās finiera līkumains ceļš, kas atgādina pilsētas ielas. Ievērojamā atvilktņu koncepcija un mehānisms papildina tās nepietiekamo kontūru. Kļavas un melnā melnkoka finiera kontrastējošās krāsas, kā arī augstas kvalitātes meistarība uzsver Labirinta ekskluzīvo izskatu.

Vizuālā Māksla

Scarlet Ibis

Vizuālā Māksla Projekts ir Scarlet Ibis un tā dabiskās vides digitālo gleznu secība, īpašu uzsvaru liekot uz krāsu un to košo nokrāsu, kas pastiprinās putnam augot. Darbs attīstās dabiskā vidē, apvienojot reālus un iedomātus elementus, kas nodrošina unikālas iezīmes. Scarlet ibis ir vietējais Dienvidamerikas putns, kas dzīvo Venecuēlas ziemeļu piekrastēs un purvos, un košā sarkanā krāsa ir vizuāls briļlis skatītājam. Šī dizaina mērķis ir izcelt skarbo ibisa graciozo lidojumu un tropiskās faunas dzīvīgās krāsas.

Logotips

Wanlin Art Museum

Logotips Tā kā Vanlinas mākslas muzejs atradās Vuhana universitātes pilsētiņā, mūsu radošumam vajadzēja atspoguļot šādus raksturlielumus: Centrālā tikšanās vieta studentiem, lai godinātu un novērtētu mākslu, vienlaikus atspoguļojot tipiskas mākslas galerijas aspektus. Tam arī nācās saskarties kā “humānistiskam”. Tā kā koledžas studenti stāv uz savas dzīves sākuma līnijas, šis mākslas muzejs darbojas kā sākuma nodaļa studentu mākslas novērtēšanai, un māksla viņu pavadīs visu mūžu.

Logotips

Kaleido Mall

Logotips Kaleido tirdzniecības centrs piedāvā daudzas izklaides vietas, tostarp iepirkšanās centru, gājēju ielu un esplanādi. Šajā dizainā dizaineri izmantoja kaleidoskopa modeļus ar vaļīgiem, krāsainiem priekšmetiem, piemēram, pērlītēm vai oļiem. Kaleidoskops ir iegūts no seno grieķu καλός (skaists, skaistums) un εἶδος (tas, kas redzams). Līdz ar to dažādie modeļi atspoguļo dažādus pakalpojumus. Veidlapas pastāvīgi mainās, parādot, ka tirdzniecības centrs cenšas pārsteigt un aizraut apmeklētājus.

Dzīvojamā Māja

Monochromatic Space

Dzīvojamā Māja Monohromatiskā telpa ir māja ģimenei, un projekta mērķis bija pārveidot dzīves telpu visā zemes līmenī, lai iekļautu tās jauno īpašnieku īpašās vajadzības. Tam jābūt draudzīgam veciem cilvēkiem; ir mūsdienīgs interjera dizains; plašas slēptās uzglabāšanas vietas; un dizainā jābūt iekļautam, lai atkārtoti izmantotu vecās mēbeles. Summerhaus D'zign nodarbojās ar interjera dizaina konsultantiem, veidojot funkcionālu telpu ikdienas dzīvei.

Olīvu Bļoda

Oli

Olīvu Bļoda OLI, vizuāli minimālisma objekts, tika iecerēts, pamatojoties uz tā funkciju, ideju paslēpt bedres, kas izriet no īpašas vajadzības. Pēc tam sekoja novērojumi par dažādām situācijām, bedru neglītumu un nepieciešamību uzlabot olīvu skaistumu. Kā divējāda lietojuma iepakojums Oli tika izveidots tā, lai to atverot, tiktu uzsvērts pārsteiguma faktors. Dizaineru iedvesmoja olīvu forma un vienkāršība. Porcelāna izvēle ir saistīta ar paša materiāla vērtību un tā izmantojamību.