Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Ratiņkrēsls

Ancer Dynamic

Ratiņkrēsls Ancer, izgulējies, kas novērš ratiņkrēslu, koncentrējas ne tikai uz tā kustīgumu, bet arī uz pacienta ērtībām, īpaši tiem, kuri to lieto ilgstoši. Inovatīvais dizains, kā arī dinamiskais drošības spilvens, kas iebūvēts sēdekļa spilvenā, un pagriežamais rokturis to atšķir no parastā ratiņkrēsla. Ieguldot lielas pūles, tika pabeigts ratiņkrēsla dizains un pierādīts, ka tas palīdz novērst izgulējumus. Risinājums un projektēšanas principi ir balstīti uz rezultātiem, kas iegūti no ratiņkrēslu lietotājiem, kas rada autentisku lietotāja pieredzi.

Projekta nosaukums : Ancer Dynamic, Dizaineru vārds : Ran Zhou, Klienta vārds : Northeastern University.

Ancer Dynamic Ratiņkrēsls

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.