Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Zīmola Dizains

Queen

Zīmola Dizains Paplašinātā dizaina pamatā ir karalienes un šaha galdiņa koncepcija. Izmantojot abas krāsas - melnu un zeltu -, dizains ir paredzēts, lai izteiktu augstās klases izjūtu un pārveidotu vizuālo tēlu. Papildus metāla un zelta līnijām, kuras tiek izmantotas pašā izstrādājumā, ainas elements ir veidots, lai kompensētu šaha kara iespaidu, un mēs izmantojam skatuves apgaismojuma koordināciju, lai radītu kara dūmus un gaismu.

Projekta nosaukums : Queen, Dizaineru vārds : Zheng Yuan Huang, Klienta vārds : TAIWAN GREEN GOLD HOMELAND CO., LTD..

Queen Zīmola Dizains

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.