Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Paplašināms Galds

Lido

Paplašināms Galds Lido salocīts nelielā taisnstūra kastē. Salocīts, tas kalpo kā nelielu priekšmetu glabāšanas kaste. Ja viņi paceļ sānu plāksnes, locītavu kājas izliekas no kastes, un Lido pārvēršas par tējas galdu vai nelielu galdu. Tāpat, ja tie pilnībā atlocīs sānu plāksnes no abām pusēm, tas pārvēršas par lielu galdu ar augšējās plāksnes platumu 75 Cm. Šo galdu var izmantot kā pusdienu galdu, īpaši Korejā un Japānā, kur kopīga kultūra ir sēdēšana uz grīdas, kamēr pusdienas.

Projekta nosaukums : Lido, Dizaineru vārds : Nak Boong Kim, Klienta vārds : Kim Nak Boong Institute of wooden furniture.

Lido Paplašināms Galds

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.