Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Elektriskais Velosipēds

Ozoa

Elektriskais Velosipēds Elektriskajam velosipēdam OZOa ir rāmis ar atšķirīgu “Z” formu. Rāmis veido nesadalītu līniju, kas savieno galvenos transportlīdzekļa funkcionālos elementus, piemēram, riteņus, stūres vadību, sēdekli un pedāļus. “Z” forma ir orientēta tādā veidā, ka tās struktūra nodrošina dabisku iebūvētu aizmugurējo balstiekārtu. Svara ekonomiju nodrošina alumīnija profilu izmantošana visās detaļās. Rāmī ir integrēta noņemama, uzlādējama litija jonu baterija.

Projekta nosaukums : Ozoa, Dizaineru vārds : Nimrod Riccardo Sapir, Klienta vārds : Ningbo MYWAY Intelligent Technology Co. Ltd..

Ozoa Elektriskais Velosipēds

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.