Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Apgaismojums Un Skaņas Sistēma

Luminous

Apgaismojums Un Skaņas Sistēma Gaismas spuldze paredzēta ergonomiska apgaismojuma risinājuma un telpiskās skaņas sistēmas piedāvāšanai vienā izstrādājumā. Tā mērķis ir radīt emocijas, kuras lietotāji vēlas sajust, un šī mērķa sasniegšanai izmanto skaņas un gaismas kombināciju. Skaņas sistēma, kas izstrādāta, pamatojoties uz skaņas atstarošanu, un telpā simulē telpisko telpisko skaņu, neveicot vadu instalēšanu un vairāku skaļruņu uzstādīšanu visā vietā. Gaismas diode kā piekarama gaisma rada tiešu un netiešu apgaismojumu. Šī apgaismojuma sistēma nodrošina mīkstu, vienmērīgu un zema kontrasta gaismu, kas novērš atspulgu un redzes problēmas.

Projekta nosaukums : Luminous, Dizaineru vārds : Mohammad Hossein Namayandegi, Klienta vārds : M. Namayandegi.

Luminous Apgaismojums Un Skaņas Sistēma

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.