Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Viesnīcas Ērtības

Marn

Viesnīcas Ērtības Iedvesmojoties no tradicionālās Tainaņas kultūras svētku uzkodām (Taivānas vecpilsēta, kas pilna ar kultūras mantojumu), pārveidojot tās par viesnīcu ērtības komplektu, šīs svētku uzkodu sērijas, kuras vietējiem iedzīvotājiem vienmēr ir sauktas par “Marn”, nozīmē piepildījumu. ķīniešu kultūrā; bruņurupuča formas rīsu kūka kā roku ziepes un ziepju trauks, mangas pupiņu kūka kā tualetes piederumi, tang juaņa saldais klimpa kā roku krēms un tvaicēta bulciņa & amp; Tainan brūna cukura kūka kā tējas komplekts. Tainanas kultūras mantojums varētu būt plaši izplatīts visā pasaulē, jo viesnīca ir jauka platforma vietējās kultūras popularizēšanai.

Projekta nosaukums : Marn, Dizaineru vārds : ChungSheng Chen, Klienta vārds : Tainan University of Technology/Product Design Department.

Marn Viesnīcas Ērtības

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.