Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Mūzikas Instruments

DrumString

Mūzikas Instruments Apvienojot divus instrumentus kopā, tas nozīmē radīt jaunu skaņu, jaunu funkciju instrumentu lietošanā, jaunu instrumentu atskaņošanas veidu, jaunu izskatu. Arī bungu piezīmju skalas ir tādas kā D3, A3, Bb3, C4, D4, E4, F4, A4, un virkņu piezīmju svari ir izstrādāti EADGBE sistēmā. DrumString ir viegls, un tam ir siksna, kas piestiprināta pār pleciem un jostasvietu, tāpēc instrumenta lietošana un turēšana būs vienkārša, un tas dod jums iespēju izmantot divas rokas.

Projekta nosaukums : DrumString, Dizaineru vārds : Mohamad Montazeri, Klienta vārds : Arena Design Studio.

DrumString Mūzikas Instruments

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.