Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Kāpnes

UVine

Kāpnes UV spirālveida kāpnes veido, mainoties U un V formas kārbu profiliem. Tādā veidā kāpnes kļūst patstāvīgas, jo tām nav nepieciešams centra stabs vai perimetra balsts. Pateicoties modulārajai un daudzpusīgajai struktūrai, dizains atvieglo ražošanu, iesaiņošanu, transportēšanu un uzstādīšanu.

Projekta nosaukums : UVine, Dizaineru vārds : Bora Yıldırım, Klienta vārds : Bora Yıldırım.

UVine Kāpnes

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.