Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Baseina Mēbeles

Eva

Baseina Mēbeles Dizainera iedvesma nāca no minimāla dizaina un tā izmantošanas kā klusa, bet atsvaidzinoša objekta vannas istabas telpā. Tas parādījās, izpētot arhitektūras formas un vienkāršu ģeometrisko tilpumu. Baseins potenciāli varētu būt elements, kas nosaka dažādas telpas ap un tajā pašā laikā centrā punktu telpā. Tas ir arī ļoti ērti lietojams, tīrs un izturīgs. Ir vairākas variācijas, ieskaitot patstāvīgu, uz sēdekļa uzstādītu un pie sienas piestiprinātu, kā arī vienu vai dubultā izlietni. Krāsu variācijas (RAL krāsas) palīdzēs integrēt dizainu telpā.

Projekta nosaukums : Eva, Dizaineru vārds : iñaki leite, Klienta vārds : iñaki leite, architect.

Eva Baseina Mēbeles

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.