Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Konfekšu Iepakojums

5 Principles

Konfekšu Iepakojums 5 principi ir smieklīgu un neparastu konfekšu iepakojumu virkne ar grodumu. Tas izriet no pašas mūsdienu popkultūras, galvenokārt no interneta popkultūras un interneta mēmām. Katrā iepakojuma noformējumā ir vienkāršs atpazīstams raksturs, ar kuru cilvēki var attiekties (Muskuļu Cilvēks, Kaķis, Mīlētāji un tā tālāk), un 5 īsu iedvesmojošu vai smieklīgu citātu sērija par viņu (tātad nosaukums - 5 principi). Daudzos citatos ir arī dažas popkultūras atsauces. Ražošanā tas ir vienkāršs, taču vizuāli unikāls iepakojums, un to ir viegli paplašināt kā sēriju

Projekta nosaukums : 5 Principles, Dizaineru vārds : Anton Shlyonkin, Klienta vārds : Tasty Help.

5 Principles Konfekšu Iepakojums

Šis lieliskais dizains ir zelta dizaina balvas ieguvējs apgaismes produktu un apgaismes projektu dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt zelta godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus citus jaunus, inovatīvus, oriģinālus un radošus apgaismes izstrādājumu un apgaismojuma projektu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.