Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Korporatīvā Identitāte

Yanolja

Korporatīvā Identitāte Yanolja ir Seulas ceļojumu informācijas platforma Nr. 1, kas korejiešu valodā nozīmē “Hey, Let's play”. Logotips ir veidots ar san-serif fontu, lai izteiktu vienkāršu, praktisku iespaidu. Izmantojot mazos burtus, tas var radīt rotaļīgu un ritmisku attēlu, salīdzinot ar trekniem lieliem burtiem. Atstarpe starp katru burtu tiek izsmalcināti pārskatīta, lai izvairītos no optiskām ilūzijām, un tas palielināja salasāmību pat maza logotipa lieluma dēļ. Mēs rūpīgi izvēlējāmies spilgtas un spilgtas neona krāsas un izmantojām papildu kombinācijas, lai sniegtu ārkārtīgi jautrus un popping attēlus.

Projekta nosaukums : Yanolja, Dizaineru vārds : Kiwon Lee, Klienta vārds : Yanolja.

Yanolja Korporatīvā Identitāte

Šis pārsteidzošais dizains ir sudraba dizaina balvas ieguvējs modes, apģērbu un apģērba dizaina konkursā. Jums noteikti vajadzētu redzēt sudraba godalgoto dizaineru dizaina portfeli, lai atklātu daudzus jaunus, novatoriskus, oriģinālus un radošus modes, apģērbu un apģērbu dizaina darbus.

Dienas dizains

Pārsteidzošs dizains. Labs dizains. Labākais dizains.

Labi dizaini rada vērtību sabiedrībai. Ikdienā mēs demonstrējam īpašu dizaina projektu, kas demonstrē dizaina izcilību. Šodien mēs ar prieku demonstrējam godalgotu dizainu, kas rada pozitīvas pārmaiņas. Mēs katru dienu parādīsim vairāk lielisku un iedvesmojošu dizainu. Pārliecinieties, ka apmeklējat mūs katru dienu, lai baudītu jaunus labus dizaina produktus un projektus no izcilākajiem dizaineriem visā pasaulē.