Dizaina žurnāls
Dizaina žurnāls
Regulējama Galda Lampa

Poise

Regulējama Galda Lampa Poise akrobātiskais izskats, Roberta Dabi izstrādātais galda lampa no Unform.Studio, mainās starp statisko un dinamisko un lielo vai mazo stāju. Atkarībā no proporcijas starp tā apgaismoto gredzenu un roku, kas to tur, rodas krustojošā vai pieskares līnija lokam. Novietojot uz augstāka plaukta, gredzens varētu pārkarināt plauktu; vai, noliecot gredzenu, tas varētu pieskarties apkārtējai sienai. Šīs pielāgojamības mērķis ir radoši iesaistīt īpašnieku un spēlēt ar gaismas avotu proporcionāli citiem objektiem, kas to ieskauj.

Izstādes Plakāts

Optics and Chromatics

Izstādes Plakāts Nosaukums Optika un hromatika norāda uz Gētes un Ņūtona diskusijām par krāsu būtību. Šīs debates pārstāv divu burtu formas kompozīciju sadursme: viena ir aprēķināta, ģeometriska, ar asām kontūrām, otra paļaujas uz impresionistisku krāsainu ēnu spēli. 2014. gadā šis dizains kalpoja par Pantone Plus sērijas mākslinieku vāku vāku.

Gredzens

Gabo

Gredzens Gabo gredzens tika izveidots, lai mudinātu cilvēkus pārskatīt dzīves rotaļīgo pusi, kas parasti tiek zaudēta, sasniedzot pilngadību. Dizaineru iedvesmoja atmiņas, vērojot viņas dēlu spēlējoties ar viņa krāsaino burvju kubu. Lietotājs var spēlēt ar riņķi, pagriežot divus neatkarīgos moduļus. Šādi rīkojoties, dārgakmeņu krāsu komplekti vai moduļu pozīcijas var tikt saskaņotas vai neatbilst. Papildus rotaļīgajam aspektam lietotājam ir izvēle katru dienu valkāt citu gredzenu.

Izklaide

Free Estonian

Izklaide Šajā unikālajā mākslas darbā Olga Raaga izmantoja igauņu laikrakstus no tā gada, kad automašīna tika sākotnēji ražota 1973. gadā. Nacionālās bibliotēkas dzeltenie laikraksti tika fotografēti, iztīrīti, pielāgoti un rediģēti, lai tos varētu izmantot projektā. Galīgais rezultāts tika uzdrukāts uz īpaša materiāla, ko izmanto automašīnām, un tas ilgst 12 gadus, un pieteikšanās prasīja 24 stundas. Brīvais igauņu valoda ir automašīna, kas pievērš uzmanību, apņemot cilvēkus ar pozitīvu enerģiju un nostalģiskām, bērnības emocijām. Tas aicina ikvienu zinātkāri un iesaistīties.

Jāšanas Komplekss

Emerald

Jāšanas Komplekss Visaptverošs arhitektūras un telpisko projektu attēls apvieno visas sešas ēkas, atklājot katras funkcionālo identitāti. Arēnu un staļļu paplašinātas fasādes, kas vērstas uz administratīvo salikto kodolu. Sešpusēja ēka kā kristāla režģis balstās koka rāmī tāpat kā kaklarotā. Sienas trīsstūri, kas dekorēti ar stikla izkliedi kā smaragda detaļas. Izliekta balta konstrukcija izceļ galveno ieeju. Fasāžu režģis ir arī daļa no iekšējās telpas, kur vide tiek uztverta caur caurspīdīgu tīmekli. Interjeri turpina koka konstrukciju tēmu, izmantojot elementu mērogu proporcionālākam cilvēka mērogam.

Skaļruņu Orķestris

Sestetto

Skaļruņu Orķestris Orķestru skaļruņu ansamblis, kas spēlē kopā kā īsti mūziķi. Sestetto ir daudzkanālu audio sistēma, kas ļauj atskaņot atsevišķus instrumentu celiņus atsevišķos skaļruņos ar dažādām tehnoloģijām un materiāliem, kas veltīti konkrētajam skaņas korpusam, starp tīru betonu, rezonējošiem koka skaņas dēļiem un keramikas ragiem. Dziesmu un partiju sajaukšana atkal notiek fiziski klausīšanās vietā, tāpat kā īstā koncertā. Sestetto ir ierakstītās mūzikas kamerorķestris. Sestetto tieši ražo tā dizaineri Stefano Ivans Scarascia un Francesco Shyam Zonca.